lnamai 1000       UAB „Šakių laidotuvių namai“ - laidojimo paslaugas teikianti įmonė, kurios pagrindinis tikslas padėti nelaimės ištiktiems, prisiimant jų žemiškus rūpesčius laidojant mirusiuosius, pagerbiant jų  atminimą. Bendrovės  steigėjas ir visų akcijų savininkas yra Šakių rajono savivaldybė. Nuo 2004 m. Šakių laidotuvių namai yra Lietuvos  Ritualinių paslaugų asociacijos narė.


         UAB „Šakių laidotuvių namai“ savo veikloje griežtai laikosi aukščiausių kompetencijos ir orumo reikalavimų, moralės normų, priderančių laidojant visus mirusiuosius. Čia teikiamos visos laidojimo paslaugos. Pagal pagrindinius rinkos kriterijus - pajamas ir paslaugų vartotojų skaičių bendrovė yra neabejotina laidojimo rinkos lyderė Šakių rajone.


         UAB„ Šakių laidotuvių namai“ duris pirmiesiems klientams atvėrė 1987m. rugpjūčio pirmąją.   1993m., rekonstravus patalpas, įruošta antra šarvojimo salė, 2004m. -  trečia. Šiandien rekonstruotas ir maitinimo paslaugoms teikti pritaikytas visas antras aukštas. Paskutinieji metai išties ypatingi; pastatytas  priestatas, suformuotas išėjusių atminimo skverelis, įkurtos jaukios poilsio salelės ir atlikti kiti aplinkotvarkos darbai, suteikiantys laidojimo namams savitumo  ir išskirtinumo. Šiemet iš pagrindų renovuota pirma šarvojimo salė pertvarkyti ir atnaujinti artimųjų poilsio kambariai.


         Per 31 veiklos metus  Šakių laidotuvių namai  išlaikė laiko ir permainų išbandymus, dešimtmečiais kūrė, ir puoselėjo  laidojimo tradicijas, saugojo patikimos, stabiliai dirbančios, bendrovės vardą, subūrė  darnų, profesionaliai dirbantį, kolektyvą. Šiuo metu bendrovėje dirba 14 darbuotojų. Tai puikiai suderinta, profesionali darni, nebijanti imtis atsakomybės, komanda. Darbuotojai atrinkti atsižvelgiant į verslo specifiką, jų fizines, moralines ir žmoniškąsias savybes, turintys pakankamai gyvenimiškos ir darbo patirties. Šių žmonių darbas, palengvinti gyviesiems artimųjų netekties rūpesčius, padėti atsisveikinti su šios žemės kelionę užbaigusiais ir palydėti išėjusius Amžinybės keliu. Nuo įmonės veiklos pradžios bendrovė atliko daugiau kaip 13 000 laidojimų.